Ankara, İstanbul, Samsun, Adana, Batman, Denizli, Antalya, Diyarbakır, Hollanda, Almanya, Katar

0 850 303 84 84

info@softkaplama.com

Pzrts-Cmrts: 08:30 – 19:00

Pazartesi-Cumartesi 08:30 - 19:00
Müşteri Hizmetleri 0 850 303 84 84
Ankara, İstanbul, Samsun, Adana, Batman, Denizli, Antalya, Diyarbakır, Hollanda, Almanya, Katar

Araç Ekran Temizliği

Araç Ekran Temizliği

Audi-multimedia-teyp-ekran-cizik-solma-deformasyon-yenileme-parlatma-soft-kaplama-restorasyon-once.Audi-multimedia-teyp-ekran-cizik-solma-deformasyon-yenileme-parlatma-soft-kaplama-restorasyon-sonra

Araç Ekran Temizliği  bir çok araçlarda bulunan ekranlar dış etkenlere bağlı olarak deforme olmakta. NBT ekranlarda çoğu zaman kılcal çizilmeler oluşabilmekte, SOFT KAPLAMA olarak bu tür sorunlara kalıcı olarak çözüm üretmekteyiz. Araç Ekran Temizliği Oto kuaför işlemleri esnasında kullanılan kimyasallar ekran camlarına zarar vermekte ve zamanla kararmalar meydana gelebilmekte. İşlemler deforme olmuş NBT ekranın yerinden sökülmesi ile başlamakta yaklaşık olarak 2 saat civarında işlemi sürmektedir.

Araç Ekran Temizliği fiyatı ve fiyatlandırması size en yakın şubemiz ile iletişime geçerek gerekli bilgi alabilirsiniz.

Sonuç Olarak; Yapılan İşlemleriniz 3 YIL Soft Kaplama Garantisi Altındadır.

Araba NBT Yenileme ve Restorasyon Çeşitleri
Audi-multimedia-teyp-ekran-cizik-solma-deformasyon-yenileme-parlatma-soft-kaplama-restorasyon-once.
Audi-multimedia-teyp-ekran-cizik-solma-deformasyon-yenileme-parlatma-soft-kaplama-restorasyon-sonra

Araba Ekran Temizleme

Araç Restorasyon 
Yapılan İşlem Örnekleri

SOFT KAPLAMA’yı tercih ettiğinizde sadece kalite, güven ve memnuniyeti değil ; garantili hizmet ve malzeme seçenekleriyle yaratıcı olma seçeneğine de sahip olursunuz.

YOL ARKADAŞINIZIN İÇ MİMARI

Sonuç olarak tuş takımlarınızı restore ediyoruz.

Boya Koruma veya restorasyon hizmetimiz müşterilerimiz tarafından memnuniyetle karşılanması bizleri Soft Kaplama Ailesi olarak mutlu etmektedir. Kuruluş amacı kaliteli ürün ve en önemlisi kullanılan bu ürünlerin birinci sınıf işçilik ile bütünleştirmekteyiz. Sizlere sunduğumuz hizmet sonrası için destek vermekteyiz. Yaptığımız işlere olan inancımız tamdır. Yapılan iş ve işçiliğin arkasında durduğumuzun kanıtı olarak 3 Yıl Garanti vermekteyiz. Bu garanti sistemlerimizde özel havuzumuzda beş yıl tutulmaktadır.

Firmamız tarafından deri döşeme ve deri restorasyonları ile ilgili olarak vermiş olduğumuz diğer hizmetlerimizi inceleyin.  Başta Soft Color Concept yani aracınızın iç renk değişimi sizin zevk ve isteğinize göre yeniden şekillendiriliyoruz. Bunun yanı sıra diğer  hizmet dalımız olan Deri Restorasyonu uygulaması ile de derilerinizin tadilatı, bakımı, onarımı ve restorasyon hizmeti de sağlamaktayız.