Ankara, İstanbul, Samsun, Adana, Batman, Denizli, Antalya, Diyarbakır, Hollanda, Almanya, Katar

0 850 303 84 84

info@softkaplama.com

Pzrts-Cmrts: 08:30 – 19:00

Pazartesi-Cumartesi 08:30 - 19:00
Müşteri Hizmetleri 0 850 303 84 84
Ankara, İstanbul, Samsun, Adana, Batman, Denizli, Antalya, Diyarbakır, Hollanda, Almanya, Katar

Audi Klima Tuş Takımı Kaplama

Audi Klima Tuş Takımı Kaplama
Audi-klima-kontrol-paneli-soyulma-cizilme-beyazlama-deformasyon-yenileme-soft-kaplama-restorasyon-once.jpgAudi-klima-kontrol-paneli-soyulma-cizilme-beyazlama-deformasyon-yenileme-soft-kaplama-restorasyon-sonra.jpg

Audi Klima Tuş Takımı Kaplama uygulaması bir çok araç marka ve modelinde olduğu gibi kronik sorun haline gelmiştir. Araçların silinmiş, deforme olmuş, aşınmış Tuş Takım Restorasyonu işlemi ile garantili olarak yenilenmektedir. Audi Klima Tuş Takımı Kaplama multimedya tuş takımları ve Plastik Aksam Restorasyon uygulaması sökülerek atölye ortamında restore işlemi gerçekleştirilerek yapılmakta. Aracınızın parçası söküldükten sonra araç sizde kalmaktadır. Tuş Takımı Kaplama işlemi sonrası Soft Kaplama güvencesi ile 3 Yıl Garanti verilmektedir.

Tuş Yenileme fiyatları aracınızın markası modeli kullanılacak malzemenin kalitesi ve yapılacak işleme göre değişiklik göstermekte. Audi Klima Tuş Takımı Kaplama işlemlerinizin ücretlendirmesi merak ettikleriniz için size en yakın şubemizle iletişime geçin.

İlginizi çekebilecek bir çok Hizmetlerimiz arasında Ekran Restorasyon uygulamasının  yanı sıra Detaylı Temizlik ve Motor Koruma hizmetimiz ile de kaliteli hizmet almanızı sağlıyoruz. 

Randevunuzu Almayı Unutmayın.

Ankara Tuş Yenileme Örnekleri

Tuş restorasyonu çeşitleri

  • Teyp tuş takımı kaplama
  • Klima paneli tuş yenileme
  • Direksiyon Tuş Kaplama 
  • Multimedya kontrol paneli tuş kaplama
  • Far açma düğmesi restorasyonu
  • Cam açma düğme takımı restorasyonu 
  • Kapı kilit düğmesi kaplama
  • Bağaj açma tuşu boyama
Oto Tuş Yenileme

SOFT KAPLAMA’yı tercih ettiğinizde sadece kalite, güven ve memnuniyeti değil ; garantili hizmet ve malzeme seçenekleriyle yaratıcı olma seçeneğine de sahip olursunuz.

YOL ARKADAŞINIZIN İÇ MİMARI

Sonuç olarak tuş takımlarınızı restore ediyoruz.

Boya Koruma veya restorasyon hizmetimiz müşterilerimiz tarafından memnuniyetle karşılanması bizleri Soft Kaplama Ailesi olarak mutlu etmektedir. Kuruluş amacı kaliteli ürün ve en önemlisi kullanılan bu ürünlerin birinci sınıf işçilik ile bütünleştirmekteyiz. Sizlere sunduğumuz hizmet sonrası için destek vermekteyiz. Yaptığımız işlere olan inancımız tamdır. Yapılan iş ve işçiliğin arkasında durduğumuzun kanıtı olarak 3 Yıl Garanti vermekteyiz. Bu garanti sistemlerimizde özel havuzumuzda beş yıl tutulmaktadır.

Firmamız tarafından deri döşeme ve deri restorasyonları ile ilgili olarak vermiş olduğumuz diğer hizmetlerimizi inceleyin.  Başta Soft Color Concept yani aracınızın iç renk değişimi sizin zevk ve isteğinize göre yeniden şekillendiriliyoruz. Bunun yanı sıra diğer  hizmet dalımız olan Deri Restorasyonu uygulaması ile de derilerinizin tadilatı, bakımı, onarımı ve restorasyon hizmeti de sağlamaktayız.