Ankara, İstanbul, Samsun, Adana, Batman, Denizli, Antalya, Diyarbakır, Hollanda, Almanya, Katar

0 850 303 84 84

info@softkaplama.com

Pzrts-Cmrts: 08:30 – 19:00

Pazartesi-Cumartesi 08:30 - 19:00
Müşteri Hizmetleri 0 850 303 84 84
Ankara, İstanbul, Samsun, Adana, Batman, Denizli, Antalya, Diyarbakır, Hollanda, Almanya, Katar

BMW F30 Kapı Kolu Yenileme

BMW F30 Kapı Kolu Yenileme

BMW-F30-kapi-kolu-deformasyon-parcalanma-yenileme-tamir-soft-kaplama-restorasyon-once.jpgBMW-F30-kapi-kolu-deformasyon-parcalanma-yenileme-tamir-soft-kaplama-restorasyon-sonra.jpg

BMW F30 Kapı Kolu Yenileme işlemi bir çok marka ve model araçta uygulanabilmekte. Soft Kaplama olarak bu sorunlara kalıcı çözüm üretmekteyiz. BMW Kapı Kolu Yenileme uygulaması yıpranmış plastik parçanızı sökerek profesyonel ekibimizce atölye ortamında restore işlemi gerçekleştirilmektedir.

BMW F30 Kapı Kolu Yenileme işleminin yanı sıra verdiğimiz diğer HizmetlerimizTuş Takım Restorasyonu ile silinmiş, aşınmış, deforme olmuş tuş takımlarınızı yeniliyoruz.  

F30 Kapı Kolu Yenileme araçlarınızda bulunan plastik aksamlarının dış etkenlere bağlı olarak oluşan deformelerin; restorasyon işlemi ile daha sağlıklı, kalıcı ve dış etkenlere dayanıklı üstelik 3 YIL GARANTİLİ olarak kullanımınıza yeniden sunuyoruz.

Randevunuzu Almayı Unutmayın.

BMW-F30-kapi-kolu-deformasyon-parcalanma-yenileme-tamir-soft-kaplama-restorasyon-once.jpg
BMW-F30-kapi-kolu-deformasyon-parcalanma-yenileme-tamir-soft-kaplama-restorasyon-sonra.jpg

BMW ve Diğer Araçlar İçin Uygulama Çeşitlerimiz

  • BMW Kapı Kolu Restorasyonu 
  •  Orta Konsol Plastik Yenileme 
  • F30 Plastik Parça Boyama 
  • F10 Direksiyon Plastiği Yenileme 
  • E46 Vites Çerçevesi Restore 
  • Orta Konsol Renk Değişimi 
  • Perdelik Kaplama
  • Direksiyon Çıtası Restorasyonu 

BMW Plastik Parça Restorasyonu

Araç İçi Plastik Boyama Kaplama ve Restorasyon Örnekleri

SOFT KAPLAMA’yı tercih ettiğinizde sadece kalite, güven ve memnuniyeti değil ; deri ve malzeme seçenekleriyle yaratıcı olma seçeneğine de sahip olursunuz.

YOL ARKADAŞINIZIN İÇ MİMARI

 

Sonuç olarak tuş takımlarınızı restore ediyoruz.

Boya Koruma veya restorasyon hizmetimiz müşterilerimiz tarafından memnuniyetle karşılanması bizleri Soft Kaplama Ailesi olarak mutlu etmektedir. Kuruluş amacı kaliteli ürün ve en önemlisi kullanılan bu ürünlerin birinci sınıf işçilik ile bütünleştirmekteyiz. Sizlere sunduğumuz hizmet sonrası için destek vermekteyiz. Yaptığımız işlere olan inancımız tamdır. Yapılan iş ve işçiliğin arkasında durduğumuzun kanıtı olarak 3 Yıl Garanti vermekteyiz. Bu garanti sistemlerimizde özel havuzumuzda beş yıl tutulmaktadır.

Firmamız tarafından deri döşeme ve deri restorasyonları ile ilgili olarak vermiş olduğumuz diğer hizmetlerimizi inceleyin.  Başta Soft Color Concept yani aracınızın iç renk değişimi sizin zevk ve isteğinize göre yeniden şekillendiriliyoruz. Bunun yanı sıra diğer  hizmet dalımız olan Deri Restorasyonu uygulaması ile de derilerinizin tadilatı, bakımı, onarımı ve restorasyon hizmeti de sağlamaktayız.