Ankara, İstanbul, Samsun, Adana, Batman, Denizli, Antalya, Diyarbakır, Hollanda, Almanya, Katar

0 850 303 84 84

info@softkaplama.com

Pzrts-Cmrts: 08:30 – 19:00

Pazartesi-Cumartesi 08:30 - 19:00
Müşteri Hizmetleri 0 850 303 84 84
Ankara, İstanbul, Samsun, Adana, Batman, Denizli, Antalya, Diyarbakır, Hollanda, Almanya, Katar

Caravelle Vites Topuzu Alcantara Değişim

Caravelle Vites Topuzu Alcantara Değişim

VW-caravelle-R-line-vites-topuzu-korugu-alcantara-deri-kaplama-soft-kaplama-restorasyon-once.jpgVW-caravelle-R-line-vites-topuzu-korugu-alcantara-deri-kaplama-soft-kaplama-restorasyon-sonra.jpg

Caravelle Vites Topuzu Alcantara Değişim işlemi Soft Kaplama Tarafından Garantili Olarak Yapılmaktadır. Aracınızın diğer plastik aksamları orijinal şekilde restore edilmektedir. Caravelle Vites Topuzu Alcantara Değişim uygulamasının dışında vermiş olduğumuz diğer Hizmetlerimiz size faydalı olacaktır. Aracınız için size önereceğimiz Tuş Takım Restorasyonu aracınızın silinmiş ve aşınmış düğmeleri için verilen güzel bir hizmettir.

Volkswagen marka aracınız için sizlere önereceğimiz Deri Restorasyonu ve Direksiyon Deri Kaplama Hizmetlerimizi inceleyebilirsiniz. 

Plastik Restore işlemi için parçanızın yerinden sökülmesi gerekmektedir. Parçanın söküm işlemi profesyonel işinde uzman ekibimiz tarafından yapılır. Caravelle marka aracınızın deforme parçasının işlem fiyatı ve ya fiyatlandırılması deformasyonun durumu ve söküm işleminin riskine göre değişiklik göstermekte. Sağlıklı bilgi ve fiyatlandırma için İletişime geçin.

Hedefimiz; Mutlu Müşteriler, Sonuç Olarak.

Alcantara Kaplama Çeşitleri

  • Koltuk Alcantara Yenileme
  • Direksiyon Alcantara Kaplama
  • Vites Topuzu ve Körüğü Alcantara Kaplama
  • Ön Torpido Kaplama
  • Lokal Alcantara Yenileme
  • Tavan Alcantara Kaplama

 

Hizmetlerimiz‘ den bazıları 

VW-caravelle-R-line-vites-topuzu-korugu-alcantara-deri-kaplama-soft-kaplama-restorasyon-once.jpg
VW-caravelle-R-line-vites-topuzu-korugu-alcantara-deri-kaplama-soft-kaplama-restorasyon-sonra.jpg

Ankara Alcantara Direksiyon Kaplama

SOFT KAPLAMA’yı tercih ettiğinizde sadece kalite, güven ve memnuniyeti değil ; garantili hizmet ve malzeme seçenekleriyle yaratıcı olma seçeneğine de sahip olursunuz.

YOL ARKADAŞINIZIN İÇ MİMARI

Sonuç olarak tuş takımlarınızı restore ediyoruz.

Boya Koruma veya restorasyon hizmetimiz müşterilerimiz tarafından memnuniyetle karşılanması bizleri Soft Kaplama Ailesi olarak mutlu etmektedir. Kuruluş amacı kaliteli ürün ve en önemlisi kullanılan bu ürünlerin birinci sınıf işçilik ile bütünleştirmekteyiz. Sizlere sunduğumuz hizmet sonrası için destek vermekteyiz. Yaptığımız işlere olan inancımız tamdır. Yapılan iş ve işçiliğin arkasında durduğumuzun kanıtı olarak 3 Yıl Garanti vermekteyiz. Bu garanti sistemlerimizde özel havuzumuzda beş yıl tutulmaktadır.

Firmamız tarafından deri döşeme ve deri restorasyonları ile ilgili olarak vermiş olduğumuz diğer hizmetlerimizi inceleyin.  Başta Soft Color Concept yani aracınızın iç renk değişimi sizin zevk ve isteğinize göre yeniden şekillendiriliyoruz. Bunun yanı sıra diğer  hizmet dalımız olan Deri Restorasyonu uygulaması ile de derilerinizin tadilatı, bakımı, onarımı ve restorasyon hizmeti de sağlamaktayız.

Alcantara Kaplama Ankara