Ankara, İstanbul, Samsun, Adana, Batman, Denizli, Antalya, Diyarbakır, Hollanda, Almanya, Katar

0 850 303 84 84

info@softkaplama.com

Pzrts-Cmrts: 08:30 – 19:00

Pazartesi-Cumartesi 08:30 - 19:00
Müşteri Hizmetleri 0 850 303 84 84
Ankara, İstanbul, Samsun, Adana, Batman, Denizli, Antalya, Diyarbakır, Hollanda, Almanya, Katar

MERCEDES Kapı Döşemesi Deri Yenileme

MERCEDES Kapı Döşemesi Deri Yenileme

Mercedes-kapi-dosemesi-deri-deformasyon-sarkma-solma-yenileme-tamir-soft-kaplama-restorasyon-once.jpgMercedes-kapi-dosemesi-deri-deformasyon-sarkma-solma-yenileme-tamir-soft-kaplama-restorasyon-sonra.
MERCEDES Kapı Döşemesi Deri Yenileme işlemi bir çok marka ve model araçta uygulanabilmekte. Soft Kaplama olarak bu sorunlara kalıcı çözüm üretmekteyiz. MERCEDES Kapı Döşemesi Deri Yenileme uygulaması yıpranmış deri parçanızı sökerek profesyonel ekibimizce atölye ortamında restore işlemi gerçekleştirilmektedir.

MERCEDES Kapı Döşemesi Deri Yenileme işleminin yanı sıra verdiğimiz diğer HizmetlerimizTuş Takım Restorasyonu ile silinmiş, aşınmış, deforme olmuş tuş takımlarınızı yeniliyoruz.  

MERCEDES Kapı Döşemesi Deri Yenileme araçlarınızda bulunan plastik aksamlarının dış etkenlere bağlı olarak oluşan deformelerin; restorasyon işlemi ile daha sağlıklı, kalıcı ve dış etkenlere dayanıklı üstelik 3 YIL GARANTİLİ olarak kullanımınıza yeniden sunuyoruz. Randevu sistemi ile çalışmaktayız. Size en yakın şubelerimiz ile iletişime geçerek detaylı bilgi ve randevu alabilirsiniz.

Piyasa da bir çok fason deri bulunmakta ve tüketicelirin buna dikkat etmesi ve güvenilir yerden hizmet alması önemli.

Randevunuzu Almayı Unutmayın.

Mercedes-kapi-dosemesi-deri-deformasyon-sarkma-solma-yenileme-tamir-soft-kaplama-restorasyon-once.jpg
Mercedes-kapi-dosemesi-deri-deformasyon-sarkma-solma-yenileme-tamir-soft-kaplama-restorasyon-sonra.

Deri Uygulamalarımız

MERCEDES Kapı Döşemesi Deri Yenileme

Deri Yenileme ve Restore Örnekleri

SOFT KAPLAMA’yı tercih ettiğinizde sadece kalite, güven ve memnuniyeti değil ; deri ve malzeme seçenekleriyle yaratıcı olma seçeneğine de sahip olursunuz.

YOL ARKADAŞINIZIN İÇ MİMARI

Sonuç olarak tuş takımlarınızı restore ediyoruz.

Boya Koruma veya restorasyon hizmetimiz müşterilerimiz tarafından memnuniyetle karşılanması bizleri Soft Kaplama Ailesi olarak mutlu etmektedir. Kuruluş amacı kaliteli ürün ve en önemlisi kullanılan bu ürünlerin birinci sınıf işçilik ile bütünleştirmekteyiz. Sizlere sunduğumuz hizmet sonrası için destek vermekteyiz. Yaptığımız işlere olan inancımız tamdır. Yapılan iş ve işçiliğin arkasında durduğumuzun kanıtı olarak 3 Yıl Garanti vermekteyiz. Bu garanti sistemlerimizde özel havuzumuzda beş yıl tutulmaktadır.

Firmamız tarafından deri döşeme ve deri restorasyonları ile ilgili olarak vermiş olduğumuz diğer hizmetlerimizi inceleyin.  Başta Soft Color Concept yani aracınızın iç renk değişimi sizin zevk ve isteğinize göre yeniden şekillendiriliyoruz. Bunun yanı sıra diğer  hizmet dalımız olan Deri Restorasyonu uygulaması ile de derilerinizin tadilatı, bakımı, onarımı ve restorasyon hizmeti de sağlamaktayız.

Mercedes marka araçlarınızda bulunan plastik aksamlarının dış etkenlere bağlı olarak oluşan deformelerin; restorasyon işlemi ile daha sağlıklı, kalıcı ve dış etkenlere dayanıklı üstelik 3 YIL GARANTİLİ olarak kullanımınıza yeniden sunuyoruz.