Ankara, İstanbul, Samsun, Adana, Batman, Denizli, Antalya, Diyarbakır, Hollanda, Almanya, Katar

0 850 303 84 84

info@softkaplama.com

Pzrts-Cmrts: 08:30 – 19:00

Pazartesi-Cumartesi 08:30 - 19:00
Müşteri Hizmetleri 0 850 303 84 84
Ankara, İstanbul, Samsun, Adana, Batman, Denizli, Antalya, Diyarbakır, Hollanda, Almanya, Katar

Mercedes Koltuk Kenarı Deri Değişimi

Mercedes Koltuk Kenarı Deri Değişimi
Mercedes-koltuk-kenari-deri-yirtilma-deformasyon-parca-degisimi-yenileme-soft-kaplama-restorasyon-once.jpgMercedes-koltuk-kenari-deri-yirtilma-deformasyon-parca-degisimi-yenileme-soft-kaplama-restorasyon-sonra.jpg

Mercedes marka ve diğer bir çok araçlarda sıkça görülen Lokal Parça Deri Değişim uygulaması, mevcut derininizin yerinden sökülerek başlamaktadır. Uzman ekip eşliğinde atölye ortamında gerçekleştirilmektedir. Diğer bir sorun ise Mercedes Koltuk Kenarı Deri Değişimi aşınma, yırtılma, boya döküntüsü gibi sorunlardır. Bu tarz sorunları da Soft Kaplama ailesi olarak gidermekteyiz.

Bunun yanı sıra Direksiyon Deri Kaplama hizmeti de vermekteyiz. Aracınızın içerinde deforme olmuş, yırtılmış, doku kaybı oluşmuş kısımlar için. Deri Restorasyonu hizmeti de siz değerli müşterilerimize sunmaktayız.

Mercedes Koltuk Kenarı Deri Değişimi ve vites topuzu dikimi fiyatları aracınızın modeline markasına ve kullanılacak ürünün kalitesine göre değişiklik göstermektedir. Bu nedenle size en yakın Soft Kaplama şubelerimizi ziyaret ederek veya iletişime geçerek sağlıklı bilgi ve fiyat almanın mümkün.

Araba markası, modeli ne olursa olsun uygulamaya uygun tüm marka ve modellerde Vites Topuzu ve Vites Körüğü Restorasyonu hizmeti sağlanmaktadır.

Randevu almayı unutmayın.

Lokal Deri Değişim Örnekleri

Deri Restorasyonu Örnekleri

  • Deri Renk Değişimi
  • Direksiyon Deri Değişimi 
  • Körük Renk Değişimi
  • Topuz Restorasyonu 
  • Körük Spor Dikiş 
  • Lokal Parça Deri Yenileme
  • Araba Deri Koltuk Boyama
Deri Koltuk Lokal Parça Değişimi

SOFT KAPLAMA’yı tercih ettiğinizde sadece kalite, güven ve memnuniyeti değil ; deri ve malzeme seçenekleriyle yaratıcı olma seçeneğine de sahip olursunuz.

YOL ARKADAŞINIZIN İÇ MİMARI

Vites Çerçevesi ve Plastik Aksam Restorasyon uygulamaları sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Range Rover Vites Topuzu değişimi veya restorasyon hizmetimiz müşterilerimiz tarafından memnuniyetle karşılanması bizleri Soft Kaplama Ailesi olarak mutlu etmektedir. Kuruluş amacı kaliteli ürün ve en önemlisi kullanılan bu ürünlerin birinci sınıf işçilik ile bütünleştirmekteyiz. Sizlere sunduğumuz hizmet sonrası için destek vermekteyiz. Yaptığımız işlere olan inancımız tamdır. Yapılan iş ve işçiliğin arkasında durduğumuzun kanıtı olarak 3 Yıl Garanti vermekteyiz. Bu garanti sistemlerimizde özel havuzumuzda beş yıl tutulmaktadır.

Firmamız tarafından deri döşeme ve deri restorasyonları ile ilgili olarak vermiş olduğumuz diğer hizmetlerimizi inceleyin.  Başta Soft Color Concept yani aracınızın iç renk değişimi sizin zevk ve isteğinize göre yeniden şekillendiriliyoruz. Bunun yanı sıra diğer  hizmet dalımız olan Detaylı Temizlik uygulaması ile de derilerinizin tadilatı, bakımı, onarımı ve restorasyon hizmeti de sağlamaktayız.