Ankara, İstanbul, Samsun, Adana, Batman, Denizli, Antalya, Diyarbakır, Hollanda, Almanya, Katar

0 850 303 84 84

info@softkaplama.com

Pzrts-Cmrts: 08:30 – 19:00

Pazartesi-Cumartesi 08:30 - 19:00
Müşteri Hizmetleri 0 850 303 84 84
Ankara, İstanbul, Samsun, Adana, Batman, Denizli, Antalya, Diyarbakır, Hollanda, Almanya, Katar

Araç Tuş Kaplama Restorasyonu

Araç Tuş Kaplama Restorasyonu
Volkswagen-benzin-depo-kapagi-bagaj-acma-dugme-tus-takimi-soyulma-cizilme-beyazlama-deformasyon-yenileme-soft-kaplama-restorasyon-once.jpgVolkswagen-benzin-depo-kapagi-bagaj-acma-dugme-tus-takimi-soyulma-cizilme-beyazlama-deformasyon-yenileme-soft-kaplama-restorasyon-sonra.jpg

Araç Tuş Kaplama Restorasyonu uygulaması bir çok araç marka ve modelinde olduğu gibi kronik sorun haline gelmiştir. Araçların silinmiş, deforme olmuş, aşınmış Tuş Takım Restorasyonu işlemi ile garantili olarak yenilenmektedir. Araç Tuş Kaplama Restorasyonu Kaplama multimedya tuş takımları ve Plastik Aksam Restorasyon uygulaması sökülerek atölye ortamında restore işlemi gerçekleştirilerek yapılmakta. Aracınızın parçası söküldükten sonra araç sizde kalmaktadır. Tuş Takımı Kaplama işlemi sonrası Soft Kaplama güvencesi ile 3 Yıl Garanti verilmektedir.

Tuş Yenileme fiyatları aracınızın markası modeli kullanılacak malzemenin kalitesi ve yapılacak işleme göre değişiklik göstermekte. Araç Tuş Kaplama Restorasyonu işlemlerinizin ücretlendirmesi merak ettikleriniz için size en yakın şubemizle iletişime geçin.

İlginizi çekebilecek bir çok Hizmetlerimiz arasında Ekran Restorasyon uygulamasının  yanı sıra Detaylı Temizlik ve Motor Koruma hizmetimiz ile de kaliteli hizmet almanızı sağlıyoruz. 

Günlük yaşam içerisinde araç içinde iç döşemeler, iç kapılar, ön panel, kapı kolları, teyp tuşları, sürtünmeye bağlı deformasyonlar daha fazla oluşmaktadır. Araç içindeki parça ve akşamların değişmesi oldukça maliyet ve uygun parçaları tedarik açısından zorluklar çıkarmaktadır.

Sonuç olarak, aracınızın silinmiş tüm tuş takımlarını restore ediyoruz.

Randevunuzu Almayı Unutmayın.

Ankara Tuş Kaplama Nasıl Yapılır ?

Silik Tuş Tamiri Çeşitleri

  • Teyp tuş takımı kaplıyoruz.
  • Klima paneli tuş yeniliyoruz.
  • Direksiyon Tuş Kaplama yapıyoruz.
  • Multimedya kontrol paneli tuş yeniliyoruz.
  • Far açma düğmesi restorasyonu
  • Cam açma düğme takımı restorasyonu 
  • Kapı kilit düğmesi kaplıyoruz.
  • Bağaj açma tuşu boyuyoruz.
Araç Tuş Kaplama
İzmir, Ankara, İstanbul, Bursa, Samsun, Diyarbakır, Batman, Adana, Eskişehir, Van

SOFT KAPLAMA’yı tercih ettiğinizde sadece kalite, güven ve memnuniyeti değil ; garantili hizmet ve malzeme seçenekleriyle yaratıcı olma seçeneğine de sahip olursunuz.

YOL ARKADAŞINIZIN İÇ MİMARI

Sonuç olarak tuş takımlarınızı restore ediyoruz.

Boya Koruma veya restorasyon hizmetimiz müşterilerimiz tarafından memnuniyetle karşılanması bizleri Soft Kaplama Ailesi olarak mutlu etmektedir. Kuruluş amacı kaliteli ürün ve en önemlisi kullanılan bu ürünlerin birinci sınıf işçilik ile bütünleştirmekteyiz. Sizlere sunduğumuz hizmet sonrası için destek vermekteyiz. Yaptığımız işlere olan inancımız tamdır. Yapılan iş ve işçiliğin arkasında durduğumuzun kanıtı olarak 3 Yıl Garanti vermekteyiz. Bu garanti sistemlerimizde özel havuzumuzda beş yıl tutulmaktadır.

Firmamız tarafından deri döşeme ve deri restorasyonları ile ilgili olarak vermiş olduğumuz diğer hizmetlerimizi inceleyin.  Başta Soft Color Concept yani aracınızın iç renk değişimi sizin zevk ve isteğinize göre yeniden şekillendiriliyoruz. Bunun yanı sıra diğer  hizmet dalımız olan Deri Restorasyonu uygulaması ile de derilerinizin tadilatı, bakımı, onarımı ve restorasyon hizmeti de sağlamaktayız.