Ankara, İstanbul, Samsun, Adana, Batman, Denizli, Antalya, Diyarbakır, Hollanda, Almanya, Katar

0 850 303 84 84

info@softkaplama.com

Pzrts-Cmrts: 08:30 – 19:00

Pazartesi-Cumartesi 08:30 - 19:00
Müşteri Hizmetleri 0 850 303 84 84
Ankara, İstanbul, Samsun, Adana, Batman, Denizli, Antalya, Diyarbakır, Hollanda, Almanya, Katar

Ford Dörtlü Plastik Çerçeve Restore

Ford Dörtlü Plastik Çerçeve Restore

ford-dortlu-tus-cercevesi-darbe-deformasyon-cizilme-asinma-yenileme-boyama-soft-kaplama-restorasyon-once.jpgford-dortlu-tus-cercevesi-darbe-deformasyon-cizilme-asinma-yenileme-boyama-soft-kaplama-restorasyon-sonra.jpg

Ford Dörtlü Plastik Çerçeve Restore işlemi bir çok araç marka ve modelde aşırı kullanıma bağlı olarak deforme olmakta. Soft Kaplama olarak bu sorunlara kalıcı çözüm üretmekteyiz. Ford Dörtlü Plastik Çerçeve Restore uygulaması yıpranmış plastik parçanızı sökerek profesyonel ekibimizce atölye ortamında restore işlemi gerçekleştirilmektedir.

Ford Plastik Çerçeve Restore işleminin yanı sıra verdiğimiz diğer HizmetlerimizTuş Takım Restorasyonu ile silinmiş, aşınmış, deforme olmuş tuş takımlarınızı yeniliyoruz.  

Plastik Aksam Yenileme araçlarınızda bulunan plastik aksamlarının dış etkenlere bağlı olarak oluşan deformelerin; restorasyon işlemi ile daha sağlıklı, kalıcı ve dış etkenlere dayanıklı üstelik 3 YIL GARANTİLİ olarak kullanımınıza yeniden sunuyoruz.

Randevunuzu Almayı Unutmayın.

ford-dortlu-tus-cercevesi-darbe-deformasyon-cizilme-asinma-yenileme-boyama-soft-kaplama-restorasyon-once.jpg
ford-dortlu-tus-cercevesi-darbe-deformasyon-cizilme-asinma-yenileme-boyama-soft-kaplama-restorasyon-sonra.jpg

Araba Plastik Kaplama ve Restorasyon Çeşitlerimiz

  • Kapı Kolu Yenileme
  • Teyp Çerçeve Restorasyonu
  • Vites Çerçevesi Kaplama
  • Direksiyon Çıtası Boyama
  • Kapı Döşemesi Plastik Restore
  • Sinyal Kolu Restorasyonu 
  • Tavan Aydınlatma Plastik Kaplama
  • Torpido Plastik Restore ve Yenileme 

Araba İçi Plastik Boyama

Araç İçi Plastik Boyama Kaplama ve Restorasyon Örnekleri

SOFT KAPLAMA’yı tercih ettiğinizde sadece kalite, güven ve memnuniyeti değil ; deri ve malzeme seçenekleriyle yaratıcı olma seçeneğine de sahip olursunuz.

YOL ARKADAŞINIZIN İÇ MİMARI

 

Sonuç olarak tuş takımlarınızı restore ediyoruz.

Boya Koruma veya restorasyon hizmetimiz müşterilerimiz tarafından memnuniyetle karşılanması bizleri Soft Kaplama Ailesi olarak mutlu etmektedir. Kuruluş amacı kaliteli ürün ve en önemlisi kullanılan bu ürünlerin birinci sınıf işçilik ile bütünleştirmekteyiz. Sizlere sunduğumuz hizmet sonrası için destek vermekteyiz. Yaptığımız işlere olan inancımız tamdır. Yapılan iş ve işçiliğin arkasında durduğumuzun kanıtı olarak 3 Yıl Garanti vermekteyiz. Bu garanti sistemlerimizde özel havuzumuzda beş yıl tutulmaktadır.

Firmamız tarafından deri döşeme ve deri restorasyonları ile ilgili olarak vermiş olduğumuz diğer hizmetlerimizi inceleyin.  Başta Soft Color Concept yani aracınızın iç renk değişimi sizin zevk ve isteğinize göre yeniden şekillendiriliyoruz. Bunun yanı sıra diğer  hizmet dalımız olan Deri Restorasyonu uygulaması ile de derilerinizin tadilatı, bakımı, onarımı ve restorasyon hizmeti de sağlamaktayız.