Ankara, İstanbul, Samsun, Adana, Batman, Denizli, Antalya, Diyarbakır, Hollanda, Almanya, Katar

0 850 303 84 84

info@softkaplama.com

Pzrts-Cmrts: 08:30 – 19:00

Pazartesi-Cumartesi 08:30 - 19:00
Müşteri Hizmetleri 0 850 303 84 84
Ankara, İstanbul, Samsun, Adana, Batman, Denizli, Antalya, Diyarbakır, Hollanda, Almanya, Katar

İç Kapı Kolu Restore

İç Kapı Kolu Restore

Cam-acma-kapama-tus-cerceve-soyulma-cizilme-deformasyon-darbe-yenileme-boyama-soft-kaplama-restorasyon-once.jpgCam-acma-kapama-tus-cerceve-soyulma-cizilme-deformasyon-darbe-yenileme-boyama-soft-kaplama-restorasyon-sonra.jpg

İç Kapı Kolu Restore işlemi bir çok marka ve model araçta uygulanabilmekte. Soft Kaplama olarak bu sorunlara kalıcı çözüm üretmekteyiz. Kapı Kolu Yenileme uygulaması yıpranmış plastik parçanızı sökerek profesyonel ekibimizce atölye ortamında restore işlemi gerçekleştirilmektedir.

Kapı Kolu Restore işleminin yanı sıra verdiğimiz diğer HizmetlerimizTuş Takım Restorasyonu ile silinmiş, aşınmış, deforme olmuş tuş takımlarınızı yeniliyoruz.  

İç Kapı Kolu Restore araçlarınızda bulunan plastik aksamlarının dış etkenlere bağlı olarak oluşan deformelerin; restorasyon işlemi ile daha sağlıklı, kalıcı ve dış etkenlere dayanıklı üstelik 3 YIL GARANTİLİ olarak kullanımınıza yeniden sunuyoruz.

Randevunuzu Almayı Unutmayın.

Cam-acma-kapama-tus-cerceve-soyulma-cizilme-deformasyon-darbe-yenileme-boyama-soft-kaplama-restorasyon-once.jpg
Cam-acma-kapama-tus-cerceve-soyulma-cizilme-deformasyon-darbe-yenileme-boyama-soft-kaplama-restorasyon-sonra.jpg

İç Kapı Kolu Uygulama  Çeşitlerimiz

  • Kapı Kolu Restorasyonu 
  •  Orta Konsol Plastik Yenileme 
  • Plastik Parça Boyama 
  • Direksiyon Plastiği Yenileme 
  • Vites Çerçevesi Restore 
  • Orta Konsol Renk Değişimi 
  • Perdelik Kaplama
  • Direksiyon Çıtası Restorasyonu 

Plastik Parça Restorasyonu

Araç İçi Plastik Boyama Kaplama ve Restorasyon Örnekleri

SOFT KAPLAMA’yı tercih ettiğinizde sadece kalite, güven ve memnuniyeti değil ; deri ve malzeme seçenekleriyle yaratıcı olma seçeneğine de sahip olursunuz.

YOL ARKADAŞINIZIN İÇ MİMARI

 

Sonuç olarak, tuş takımlarınızı restore ediyoruz.

Boya Koruma veya restorasyon hizmetimiz müşterilerimiz tarafından memnuniyetle karşılanması bizleri Soft Kaplama Ailesi olarak mutlu etmektedir. Kuruluş amacı kaliteli ürün ve en önemlisi kullanılan bu ürünlerin birinci sınıf işçilik ile bütünleştirmekteyiz. Sizlere sunduğumuz hizmet sonrası için destek vermekteyiz. Yaptığımız işlere olan inancımız tamdır. Yapılan iş ve işçiliğin arkasında durduğumuzun kanıtı olarak 3 Yıl Garanti vermekteyiz. Bu garanti sistemlerimizde özel havuzumuzda beş yıl tutulmaktadır.

Firmamız tarafından deri döşeme ve deri restorasyonları ile ilgili olarak vermiş olduğumuz diğer hizmetlerimizi inceleyin.  Başta Soft Color Concept yani aracınızın iç renk değişimi sizin zevk ve isteğinize göre yeniden şekillendiriliyoruz. Bunun yanı sıra diğer  hizmet dalımız olan Deri Restorasyonu uygulaması ile de derilerinizin tadilatı, bakımı, onarımı ve restorasyon hizmeti de sağlamaktayız.

Bilgilendirme.

Tuş kaplama garanti süresi;
Araçlarınızda yapılacak olan araç tuş restorasyonları, araç içi tuş yenilemesi ve araç tuş takımı yenilemelerinde üç (3) yıllık garantisi vardır. Garanti, güven ve memnuniyet odaklı hizmet vermekteyiz.