Ankara, İstanbul, Samsun, Adana, Batman, Denizli, Antalya, Diyarbakır, Hollanda, Almanya, Katar

0 850 303 84 84

info@softkaplama.com

Pzrts-Cmrts: 08:30 – 19:00

Pazartesi-Cumartesi 08:30 - 19:00
Müşteri Hizmetleri 0 850 303 84 84
Ankara, İstanbul, Samsun, Adana, Batman, Denizli, Antalya, Diyarbakır, Hollanda, Almanya, Katar

Mercedes Orijinal Ahşap Kaplama

Mercedes Orijinal Ahşap Kaplama

mercedes-orta-konsol-maun-kaplama-soft-kaplama-restorasyon-once.jpgmercedes-orta-konsol-maun-kaplama-soft-kaplama-restorasyon-sonra.jpg

Orijinal Ahşap Kaplama uygulaması başlıca, c180, e200, w204, A serisi, B serisi, GLA, CLA, SLC ve E serilerinde kullanılıyor.  Örneğin, Mercedes aracınızda bulunan plastik, metal parçaların maun, karbon, ahşap kaplama dönüşümü yapılmakta.

Mercedes Orijinal Ahşap Kaplama fiyatı; uygulama yapılacak parçaya bağlıdır. Parçanızın boyutu ve istenilen ürün kalitesi fiyatlandırma konusunda etkendir. Merak edilen bir diğer husus ise Mercedes Orijinal Ahşap Kaplama işleminin garanti ve işlem süresi.

Soft Kaplama firması ürün ve işçiliğine olan güveni  ile vermiş olduğu tüm Hizmetlere 3 YIL GARANTİ vermektedir.

Randevu Alın

Araçlarınız İçin Hizmet Çeşitlerimiz

mercedes-orta-konsol-maun-kaplama-soft-kaplama-restorasyon-once.jpg
mercedes-orta-konsol-maun-kaplama-soft-kaplama-restorasyon-sonra.jpg

Maun ve Karbon Kaplama ve Boyama

Araç İçi Maun Kaplama ve Restorasyon Örnekleri

SOFT KAPLAMA’yı tercih ettiğinizde sadece kalite, güven ve memnuniyeti değil ; garantili hizmet ve malzeme seçenekleriyle yaratıcı olma seçeneğine de sahip olursunuz.

YOL ARKADAŞINIZIN İÇ MİMARI

Sonuç olarak tuş takımlarınızı restore ediyoruz.

Boya Koruma veya restorasyon hizmetimiz müşterilerimiz tarafından memnuniyetle karşılanması bizleri Soft Kaplama Ailesi olarak mutlu etmektedir. Kuruluş amacı kaliteli ürün ve en önemlisi kullanılan bu ürünlerin birinci sınıf işçilik ile bütünleştirmekteyiz. Sizlere sunduğumuz hizmet sonrası için destek vermekteyiz. Yaptığımız işlere olan inancımız tamdır. Yapılan iş ve işçiliğin arkasında durduğumuzun kanıtı olarak 3 Yıl Garanti vermekteyiz. Bu garanti sistemlerimizde özel havuzumuzda beş yıl tutulmaktadır.

Firmamız tarafından deri döşeme ve deri restorasyonları ile ilgili olarak vermiş olduğumuz diğer hizmetlerimizi inceleyin.  Başta Soft Color Concept yani aracınızın iç renk değişimi sizin zevk ve isteğinize göre yeniden şekillendiriliyoruz. Bunun yanı sıra diğer  hizmet dalımız olan Deri Restorasyonu uygulaması ile de derilerinizin tadilatı, bakımı, onarımı ve restorasyon hizmeti de sağlamaktayız.

Aracınızda bulunan plastik parçaların maun dönüşümü yapılabilmektedir. İşlemler uzun süreçli ve yapılacak istenilen model tasarıma göre işlemler bir haftayı bulabilmektedir. Yapılan işlem sonrası 3 YIL GARANTİ verilmektedir. İşlemler sökülerek yapılmakta ve aracın üstünde işlem yapılmamaktadır. Maun kaplama işlemi zahmetli ücret olarak görecelidir.