Ankara, İstanbul, Samsun, Adana, Batman, Denizli, Antalya, Diyarbakır, Hollanda, Almanya, Katar

0 850 303 84 84

info@softkaplama.com

Pzrts-Cmrts: 08:30 – 19:00

Pazartesi-Cumartesi 08:30 - 19:00
Müşteri Hizmetleri 0 850 303 84 84
Ankara, İstanbul, Samsun, Adana, Batman, Denizli, Antalya, Diyarbakır, Hollanda, Almanya, Katar

PORSCHE Direksiyon Deri Yenileme

Porsche-Cayman-direksiyon-deri-soyulma-asinma-deformasyon-yenileme-dikme-soft-kaplama-restorasyon-once.Porsche-Cayman-direksiyon-deri-soyulma-asinma-deformasyon-yenileme-dikme-soft-kaplama-restorasyon-sonra.j

PORSCHE marka ve diğer bir çok araçlarda uygulanan Direksiyon Deri Kaplama, mevcut derininizin yerinden sökülerek başlamaktadır. Uzman ekip eşliğinde ve atölye ortamında gerçekleştirilmektedir. PORSCHE Direksiyon Deri Yenileme uygulamasının dışında; aşınma, yırtılma, kılcal çatlama gibi sorunlardır. Bu tarz sorunları da Soft Kaplama ailesi olarak gidermekteyiz.

Bunun yanı sıra Maun Kaplama hizmeti de vermekteyiz. Aracınızın içerinde deforme olmuş, yırtılmış, doku kaybı oluşmuş kısımlar için; Deri Restorasyonu hizmeti de siz değerli müşterilerimize sunmaktayız.

PORSCHE Direksiyon Deri Yenileme ve deri restorasyonu fiyatları aracınızın modeline markasına ve kullanılacak ürünün kalitesine göre değişiklik göstermektedir. Bu nedenle size en yakın Soft Kaplama şubelerimizi ziyaret ederek veya iletişime geçerek sağlıklı bilgi ve fiyat almanın mümkün.

Araba markası, modeli ne olursa olsun uygulamaya uygun tüm marka ve modellerde Direksiyon Deri Değişimi ve Göğüs Kaplama hizmeti sağlanmaktadır.

Randevu almayı unutmayın.

Porsche-Cayman-direksiyon-deri-soyulma-asinma-deformasyon-yenileme-dikme-soft-kaplama-restorasyon-once.
Porsche-Cayman-direksiyon-deri-soyulma-asinma-deformasyon-yenileme-dikme-soft-kaplama-restorasyon-sonra.j

Gerçek Deri Yenileme Çeşitleri

  • Direksiyon Deri Yenileme
  • Körük Deri Değişimi 
  • Airbac Renk Değişimi
  • Topuz Restorasyonu 
  • Spor Dikiş Direksiyon
  • Körük Restorasyonu
  • Gerçek Deri Direksiyon Kaplama
Alcantara Direksiyon Deri Kaplama Nasıl Yapılır ?

SOFT KAPLAMA’yı tercih ettiğinizde sadece kalite, güven ve memnuniyeti değil ; deri ve malzeme seçenekleriyle yaratıcı olma seçeneğine de sahip olursunuz.

YOL ARKADAŞINIZIN İÇ MİMARI

Vites Çerçevesi ve Plastik Aksam Restorasyon uygulamaları sayfamızı inceleyebilirsiniz.

PORSCHE Orijinal Direksiyon Deri Yenileme ve değişimi veya restorasyon hizmetimiz müşterilerimiz tarafından memnuniyetle karşılanması bizleri Soft Kaplama Ailesi olarak mutlu etmektedir. Kuruluş amacı kaliteli ürün ve en önemlisi kullanılan bu ürünlerin birinci sınıf işçilik ile bütünleştirmekteyiz. Sizlere sunduğumuz hizmet sonrası için destek vermekteyiz. Yaptığımız işlere olan inancımız tamdır. Yapılan iş ve işçiliğin arkasında durduğumuzun kanıtı olarak 3 Yıl Garanti vermekteyiz. Bu garanti sistemlerimizde özel havuzumuzda beş yıl tutulmaktadır.

Firmamız tarafından deri döşeme ve deri restorasyonları ile ilgili olarak vermiş olduğumuz diğer hizmetlerimizi inceleyin.  Başta Soft Color Concept yani aracınızın iç renk değişimi sizin zevk ve isteğinize göre yeniden şekillendiriliyoruz. Bunun yanı sıra diğer  hizmet dalımız olan Detaylı Temizlik uygulaması ile de derilerinizin tadilatı, bakımı, onarımı ve restorasyon hizmeti de sağlamaktayız.

Direksiyon Deri Tamiri ve Yenileme